"[zombify_post]"
KezdőlapMinden másMelyik a jobb: Mars vagy Snickers?Minden más•timborcsa149Melyik a jobb: Mars vagy Snickers?Neked melyik a kedvenced? Szólj hozzá Mars Snickers 313 szavazat Mutasd meg, hogy mire szavaztál: Twitter Facebook A BEJEGYZÉS A HIRDETÉS ALATTI GOMBBAL FOLYTATÓDIK Tovább olvasom a bejegyzést FacebookTwitterPinterestEmailReddItTumblrWhatsAppViber 3pont Címkék:csata timborcsa Mi a reakciód? 0 Tetszik 0 Haha 0 Cuki 0 Wow 0 Fail 0 Lo 0 No 0 Tipp: a bejelentkezett felhasználók képet is csatolhatnak a hozzászólásaikhoz! Moderációs szabályzat | Bejelentkezés Liked.hu profillal Legjobb Legrégibb Szia, guest RUNAAAAAN!(♡∀♡) • 5 éve A Snickers majdnem ugyan az, mint a Mars, csak van benne mogyorós IRATKOZZ FEL A HÍRLEVELÜNKRE,hogy elküldhessük neked a legjobb cikkeinket Feliratkozás*heti egy e-mailt fogunk küldeniMég több Liked.hu KVÍZ Ugyanúgy csókolsz, mint mindenki más? Melyik Disney mesének van jobb zenéje: Oroszlánkirály vagy Tarzan? Melyik a jobb: Monopoly vagy Gazdálkodj okosan? Melyik a jobb: Horvátország vagy Balaton? Melyik a jobb: Nesquik vagy Chocapic? Melyik a jobb: gulyásleves vagy bableves? Szerinted melyik volt 2019 legrosszabb filmje? Melyik a jobb: Burger King-es Whopper vagy McDonald’s-os Big Mac? Melyik a jobb: szemes vagy őrölt kávé? Melyik a rosszabb: Barátok közt vagy Jóban rosszban? Továbbiak betöltése Betöltés...Nincs több bejegyzés.