Min nevetgéltek ennyire a nácik a nürnbergi perekben?
A nürnbergi pert egy igazságos eljárásnak is nevezhetjük, aminek a végén minden náci megkapta a méltó büntetését. Vagyis, ha nem is mindenki, de a legtöbben biztosan.
A Nürnbergi per a második világháború után zajlott nemzetközi bírósági eljárás, ahol a náci vezetőket és bűnösöket tartották felelősségre. Itt olvashatsz a per hátteréről, a főbb vádlottakról és a bíróság döntéseiről, valamint érdekes személyes történeteket és elemzéseket a történelem nagy ítéletéről.
Üdvözlünk, jelentkezz be a profilodba.
Most elkészítjük a Liked.hu profilod.
E-mailben küldünk neked egy újat.