Otthon és KertMihalyiNORR10 órájaFeliratkozomMiért dobtam ki az összes LED-lámpát a házamból, és szereltem be helyettük normál izzólámpákat?Elmesélem, hogy jutottam erre a döntésre.72Tetszik19Forró9Menő2Haha7Meglepő1Bohózat15Bosszantó7Szomorú4Hmm7Kukoricarobbantó6Flegmalac3Kételkedem66Wow55Szupertócsni44Cápalájk75Ufoubi241FacebookTwitterPinterestWhatsAppRedditEmail