Otthon és Kertzubroj3 órájaFeliratkozomMiért nem használnak az amerikaiak padlófűtési rendszereket? Mert tudnak valami jobbatMagyarországon a modern „padlófűtés” rendszerek körülbelül 30 éve terjedtek el széles körben.57Tetszik13Forró5Menő12Haha2Meglepő2Bohózat9Bosszantó6Szomorú6Hmm11Kukoricarobbantó8Flegmalac6Kételkedem80Wow76Szupertócsni78Cápalájk62Ufoubi285FacebookTwitterPinterestWhatsAppRedditEmail